Dark Light

Cześć! Jestem Tomek – pasjonat filmu, pełen energii i kreatywności. Każdy projekt traktuję jak wyjątkową opowieść do opowiedzenia.

Uwielbiam wyjątkowe podejście do każdej sytuacji – stawiam na indywidualność, zarówno w życiu, jak i w pracy. Filmowanie to dla mnie nie tylko zawód, to sposób patrzenia na świat poprzez obiektyw kamery.

Poza kamerą jestem jak pełnoprawny bohater gry komputerowej, gotowy na przygody i nowe wyzwania. Góry to moje drugie miejsce na ziemi – tam, gdzie zderzają się niebo i ziemia, znajduję inspirację.

Moje życie to film – od ślubów, przez reklamy, aż po energetyczne klipy muzyczne. Jestem twórcą z pasją i uśmiechniętym optymistą, luzakiem z aparatem, zawsze gotowym na nowe wyzwania. Zapraszam Cię do odkrywania ze mną magicznego świata filmu i przygód, gdzie każdy kadr to nowa opowieść, a uśmiech zawsze towarzyszy mojej pracy.

Otrzymacie piękną historię

Film jest moją pasją i czymś co staram się robić najlepiej. Dzięki doświadczeniu jak i chęcią poznawania nowego potrafię się odnaleźć w każdej formie filmu. Dzięki rozmowie poznaję wasze potrzeby aby emocje i uczucia zawarte w filmie, tworzyły coś unikalnego, film z duszą.